tretry GAERNE Record Lady Matt White

tretry GAERNE Record Lady Matt White
tretry GAERNE Record Lady Matt White
tretry GAERNE Record Lady Matt White
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Kód0009601VýrobceGAERNE
Vyberte variantu

Vyrobeno z prvotřídních materiálů, které poskytují vynikající vlastnosti pohodlí a dobré technické vlastnosti. Svršek tretry je vyroben výhradně z měkkého a perforovaného mikrovlákna, které zvyšuje lehkost a prodyšnost obuvi. Uzavírací systém zajišťují tři pásky na suchý zip.

Všechny modely treter Gaerne zaručují vynikající prodyšnost a optimální mikroklima.
 
Pata v novém pojetí, s vnějšími otvory pro odvětrávání, s anatomicky tvarovaným plastovým vyztužením pro zachování stálého tvaru. Brání shrnování ponožky a chrání proti zánětu achilovy šlachy.
 
Prodyšná a speciálně anatomicky tvarovaná vložka aktivně stimuluje chodidlo při každém šlápnutí. Antibakteriální a hypoalergenní vložka, která díky mikro otvorům zajišťuje vynikající prodyšnost chodidla. Vložka je vyměnitelná.
 
Pro lepší provzdušnění uvnitř tretry je jazyk, který překrývá nárt chodidla, děrovaný. Na vnitřní straně je měkké polstrování pro vyšší komfort.

podrážka GAERNE EPS CARBON POWER SOLE 8.0

Podrážka je vyrobena z nylonu obohaceného o uhlík, který zaručuje optimální tuhost. Podrážka zaručuje přenos síly do pedálů při každém šlápnutí bez ztráty energie. Pedál je rovněž stabilnější díky tvaru podrážky v oblasti klenby chodidla. Pět větracích otvorů zaručuje ventilaci uvnitř tretry. Na podrážce jsou dva pryžové protiskluzové dílce, jeden na špičce a druhý vyměnitelný v oblasti paty, který lze nastavit/posunout o 9 mm oproti původní verzi. Díky vytištěné stupnici na podrážce si zapamatujete pozici kufrů (zarážek). Index tvrdosti podrážky je 8.0.

Made in Italy

VýrobceGAERNE
Popis